شبکه های اجتماعی ابزار مناسبی برای معرفی افراد، کسب و کار و محصولات   می باشند اما داشتن یک وب سایت شخصی برای اطلاع رسانی  هدفمند با مطالب و توضیحات داینامیک و با امکان ارائه دادن نمونه کار ها به صورت یک جا می تواند چندین برابر ارزنده تر و قابل قبول تر باشد .

این قبیل وب سایت  ها برای نمایش فعالیت ها ، اهداف ، محصولات ، نمونه کار ، افتخارات و... در اختیار افراد حقیقی و حقوقی، موسسات فرهنگی ، شخصیت های هنری ، سیاسی ، فعالان فرهنگی و صاحبان NGO  ها و صاحبان کسب و کار قرار می گیرند تا ویترین آنلاین خود را به روز نگهدارند و دنبال کننده های خود را از کارها و فعالیت های جدید آگاه کنند.

با داشتن یک وب سایتشخصی ، شما 3 مزیت نسبت به سایرین دارید:

اول این که در همه جا در دسترس هستید و وقت زیادی برای معرفی خود صرف نمیکنید. درواقع یک کاتالوگ آنلاین دارید.

دوم این که با مشتری خود بدون ملاقات و وقت مشترک ارتباط برقرار می کنید .

و سوم این که  جدید ترین کارها و محصولات و آدرس شبکه های اجتماعی و پیوند های خود را برای استفاده سایرین در آن قرار می دهید .

تیم نرم افزاری ایده تازان شمال (TAD)  با تجربه بالا در زمینه طراحی و ساخت وب سایت های معرفی محصول   و با در نظر گرفتن موارد مهم طراحی وب سایت مانند رابط کاربری مناسب، طراحی ریسپانسیو، بهینه سازی سئو، استفاده از فناوری های جدید و... در ساری و سایر شهر های استان مازندران در جهت تولید وب سایت های معرفی محصولات، آماده همکاری مناسب با صاحبان کسب و کار متقاضی حضور فعال در بازار آنلاین می باشد.