شرکت هوپا ، از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه  نشر کودکان است که جزء 5 شرکت برتر این حوزه در ایران میباشد

 

 

طراحی وب سایت  شرکت هوپا،  به گونه ای انجام شده که پنل مدیریت این  وب سایت بتواند امکاناتی که به عنوان یک پنل مدیریت وب سایت پویا در نظر گرفته می شود را دارا باشد. امکانات بی نظیری همچون اسلایدر داینامیک با امکان تعیین ترتیب نمایش و لینک دلخواه  داخلی ( ارجاع به درون وب سایت ) و خارجی  (ارجاع به وب سایت های دیگر) و ارائه بخش های متنوع در درون وب سایت . به عنوان مثال  بخش بازی ها و بخش اخبار  که در این وب سایت مشاهده می فرمایید به صورت داینامیک و توسط مدیر وب سایت در پنل مدیریت این وب سایت ساخته شده اند. مدیر این وب سایت با داشتن این پنل می تواند بخش های مورد نظر خود را طبق سلیقه ، کاربرد و نیاز وب سایت ، به آن اضافه کند  و امکانات هر بخش را به صورت اختصاصی انتخاب کند.
همچنین ارائه تبلیغات بنر ها و پروموشن ها به صورت داینامیک ، به گونه ای است  که مدیر وب سایتمی تواند تنظیم کند چه  مولفه ای  کجا چگونه و با چه ترتیببی نمایش داده شود.

 

طراحی سایت هوپا


در هر بخش به صورت مجزا این امکان وجود دارد که مدیر وب سایت مطلبی را که تشخیص داده از اهمیت بالایی برخوردار است به بالای صفحه پین کند؛ یعنی در صفحه اصلی وب سایتآن را به صورت برجسته نمایش دهد تا بهتردر معرض نمایش مشتریان و بازدید کنندگان قرار گیرد
امکان آپلود فایل های چند رسانه ای مانند ویدیو ، پی دی اف و ... به صورت دانامیک برای هر مطلب در این پنل گنجانده شده است.

 

طراحی سایت هوپا


امکان استفاده اشتراکی از فایل های چندرسانه ای و تصاویر در مطالب مختلف جهت جلوگیری از آپلود فایل های تکراری و بهینه سازی  از دیگر مزیت های این وب سایت است که از هدر رفت فضا جلو گیری می کند.
علاوه بر این در ارسال هر مطلب می توانید رنگ فونت و تصویر پس زمینه  را کاملا مخصوص آن مطلب انتخاب کنید.
در حقیقت امکان تولید لندینگ پیج یا صفحه فرود به صورت داینامیک و نامحدود در این پنل مدیریت گنجانده شده است