بهترین بودن، کلمه ای مهم که همه را به سمت خود جذب می کند.

شما صاحب یک کسب و کار هستید و برای معرفی بهتر و پیشرفت کسب و کار خود ، به طراحی سایت  روی آورده اید و مسلما نمی خواهید در سطح پایین بمانید.

بهتر بودن یا در بیان درست تر، "بهترین بودن" مزایایی دارد و مهم تر از آن مراحلی است که برای رسیدن به آن باید طی کنید.

اگر خودتان توانایی طراحی و اجرای یک وب سایت خوب و برتر را دارید، بهتر است با مولفه هایی که در این مقاله مطرح می شود اشنا باشید. وگرنه نیاز به انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت دارید که در این مقاله قصد معرفی مولفه های انتخاب آن هستیم.

هر شرکت طراحی سایت  ممکن است مولفه های منحصر بفرد خود را داشته باشد اما به طور کلی برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت باید مولفه های زیر را مورد نظر قرار داد.

نمونه کار ها 

یک فرمول بسیار ساده و اولین مولفه در تشخیص برتر بودن یک شرکت طراحی سایت ، نمونه کار های قبلی آن هاست.

نمونه کار قوی ، پشتوانه قوی تر آن شرکت را نشان می دهد و چه بهتر که شما کار خود را به شرکتی بسپارید که قبلا چیزی را که شما میخواهید را تجربه کرده باشد.

به عبارت بهتر "چیزی که آرزوی شماست خاطره کارکنان آن شرکت باشد"

سئو

بهینه سازی سئو امر جدا نشدنی این روز های بازار طراحی سایت است. در واقع یکی از مهم ترین "باید" ها در طراحی سایت ، بهینه سازی آن ها در گوگل است.

تقریبا همه مدعی این هستند که بهترین شرکت طراحی سایت در بهینه سازی سئو هستند . ولی زمانی این امر محقق می شود که خودشان هم بهینه باشند و در رتبه بالا یا حداقل صفحه اول گوگل باشند.

 

پشتیبانی

موضوع دیگری که در بهترین بودن  مطرح است  پشتیبانی درست است. شرکتی می تواند در زمره بهترین ها قرار بگیرد که پس از پایان قرارداد و تحویل پروژه ، تا زمان معقولی پشتیبانی و مسئولیت رفع خطا های احتمالی را به عهده بگیرد. وگرنه باید دور آن یک خط قرمز  پررنگ بکشید. 

 

 

رضایت مشتریان

این موضوع با مولفه اول که "نمونه کار ها" است کاملا مرتبط است.  این  که  شرکت  مورد نظر شما به موفقیت شما فکرمی کند و پیشنهاد های  مناسبی برای  موفقیت شما و نه فقط موفقیت شغلی و مالی خود دارد  از مهمترین اصول یک شرکت برتر است.

 

 

مدیریت سایت

شما قرار است خودتان مدیر سایت خود باشید، در آن مطلب بگذارید و آن را بهتر و بهتر کنید. پس پنل ادمین مناسب می تواند مولفه خوبی برای قضاوت برترین بودن باشد. یک پنل مدیریت سایتکه بتواند علاوه بر ثبت و درج مطلب ، مدیریت مناسبی بر روی فایل های چند رسانه ای ، تصاویر و.. داشته باشد. 

 

طراحی گرافیکی پویا

طراحی گرافیکی مناسب و واکنشگرا مسلما مهم ترین اصل در دیده شدن یا بهتر بگوییم "خوب دیده شدن" سایت شماست.

مطمئنا این موضوع نیز ارتباط تنگاتنگی با سلیقه شما و همچنین تنوع کاربا سلیقه های مختلف کارکنان شرکت است.

 

سازگاری با سیستم عامل های مختلف

این موضوع که یک شرکت طراحی سایت بتواند برای سیستم عامل Android یا IOS  هم یک اپلیکیشن مناسب ارائه دهد یک مزیت بزرگ  و در واقع نشانه قدرت بالای کارکنان آن در چند زمینه کاری است.

 

تنوع قیمت

این که یک شرکت طراحی سایت برای کار شما دو یا  چند قیمت را پیشنهاد دهد ، نشان دهنده تسلط کارکنان آن بر فناوری های بیشتری است. شرکتی که نام برترین شرکت طراحی سایت را یدک بکشد ، نباید فقط متکی به یک تکنولوژی باشد.

 

 

مولفه هایی که مطرح شد "مهم ترین مولفه ها " برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت هستند و بر اساس سلیقه و هدف اصلی شما ممکن است یک یا چند مولفه دیگر به آن اضافه شوند. مثل تجربه کارکنان، نحوه ارتباط با مدیران، نحوه پاسخگویی و....

شرکت نرم افزاری تاد با بهره گیری از کادری مجرب ، تجربه بالا در طراحی سایت ، موفقیت درنمونه کار ها ی قبلی ، رعایت اصول بهینه سازی سئو ، طراحی گرافیکی مناسب ، پنل ادمین روان و پر بازده افتخار دارد خود را در زمره بهترین شرکت  های طراحی سایت  بداند.

افتخار همراهی با شما در زمینه کسب و کار های آنلاین ، موضوعی است که همواره مد نظر کارکنان گروه نرم افزاری تاد بوده  و خواهد بود.