میزان رقابت در وب آن چنان افزایش داشته است که در این میان کسی برنده خواهد بود که یک وب سایت و اپلیکیشن منحصر بفرد، سریع و کاملا اختصاصی داشته باشد
در نظر داشته باشید دیگر تبلیغات مجله ای و روزنامه نمی تواند شما را در نظر مردم معرفی نماید.
ضمن اینکه اکثر اقشار جامعه به خرید اینترنتی رو آورده اند ، خرید حضوری دیگر برای آنها معنی ندارد. و ترجیح می دهند بدون رفت و آمد کالای خود را درب منزل تحویل بگیرند.

 


شما نیز می توانید بدون داشتن مغازه کالاهای خود را در قالب یک مغازه اینترنتی به فروش رسانید.
با گذشت زمان و مدیریت محتوای سایت شما کم کم در موتورهای جستجو محبوب و مطرح می شوید و دیگران می توانند شما را به راحتی در دنیای دیجیتال پیدا کنند.
فقط طراحی و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی ملاک شروع کار شما نمی باشد و شما نیاز به پشتیانی 24 ساعته و مداوم شرکت طراح دارید.
ما در تمامی مراحل کار فروشگاه شما را یاری می رسانیم و از تجربیات سایر مشتریان در این زمینه شما را نیز آگاه می سازیم تا شما مجبور به آزمون و خطا در این دنیای دیجیتال نباشید ، چرا که هر آزمون و خطایی برای شما ضرر و صرف هزینه را همراه خواهد داشت.

 


یک سایت و اپلیکیشن‌ ایده آل و حرفه ای باعث مزیت رقابتی بالاتر وافزایش اعتبار فروش،تشخیص برند میگردد. گستردگی وسرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت و یا اپلیکیشن‌ ،هزینه مناسب آن در مقایسه با رسانه های دیگر تبلیغاتی و قابلیت بروز رسانی و مدیریت از جمله مهمترین ویژگی های آن می باشد وباعث می شود تا درهیچ حصاری از زمان و مکان نگنجید.
اپلیکیشن های موبایل نرم افزار هایی هستند که به طور مستقیم با سخت افزار گوشی در ارتباط هستند و درخواستهای کاربران  را به انجام می رسانند. تمام این نرم افزارها اپلیکیشن تلفن همراه هستند که بر اساس سیستم عامل گوشی مانند آیفون یا اندروید نیازمند به بستر لازم برای طراحی اپلیکیشن می باشند . یکی از راه های برقراری ارتباط موثر با مشتری طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید یا ios می باشد.
با توجه به رشد تکنولوژی و به کارگیری تلفن های هوشمند در همه امور زندگی ، ساخت اپلیکیشن موبایل در ساری تبدیل به  ضروری ترین نیاز برخی از شرکت ها و کسب و کارها شده است شرکت های مشاوره، مشاغل تلفنی و غیره نیاز به ساخت اپلیکیشن دارند .

 

 

شرکت تاد با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا و به کارگیری متخصصین خود،آمادگی ارائه خدمات تخصصی طراحی و تولید سایت و اپلیکیشن های مختلف،طبق نظر و سفارش شما مشتریان گرامی را دارا می باشد.